Kniha návštěv

Datum: 10.03.2018

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 13.01.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Povzdech...

škoda, že to takhle umřelo, tohle byl moc fajn závod :(

Datum: 12.09.2017

Vložil: cgrim

Titulek: Re: Povzdech...

Naprosto souhlasím.

Datum: 15.01.2015

Vložil: Zdeněk

Titulek: 2015?

Taky by mě moc zajímalo, jestli letos pojedeme?

Datum: 07.01.2015

Vložil: cgrim

Titulek: A co letos?

Ahoj,

Co letos, bude TransKras?
Byla to pro nas vzdy nejlepsi akce a moc radi bychom jeli, i kdyz uz na kolo nemame tolik casu ;-)

cgrim

Datum: 08.03.2014

Vložil: Michal

Titulek: 2014

Ahoj,
jak to vypadá s letošním ročníkem? Bude?

S pozdravem Michal

Datum: 05.09.2013

Vložil: Peter Pišák

Titulek: Výmena spätných odkazov

Dobrý deň

Mal by som záujem o výmenu spätných odkazov s vaším webom a mojimi troma web stránkami https://www.slovensky-med.sk/ , https://e-shop.ppyro.eu/ a https://www.ppyro.eu/ . Odkaz na vašu stránku by bol umiestnený na týchto konkrétnych stránkach https://www.ppyro.eu/reklama.html , https://e-shop.ppyro.eu/partneri-webu/ a https://www.slovensky-med.sk/partneri-webu .

Ak by to bolo možné poprosím Vás o zaslanie Vášho kódu na vloženie na moje web stránky a obratom Vám pošlem moje tri kódy na umiestnenie na vaše web stránky.

Ďakujem za skorú odpoveď.


S pozdravom

Datum: 25.08.2013

Vložil: Evžen -Betlems duo-amateur

Titulek: Skvělé

Také já s dlouholetou přítelkyní jsme měli štěstí zůčastnit se poprvé této skvělé akce.Bez ambicí na nějaké dobré umístění,odhodláni zkusit něco nového,postavili jsme se na start.Dostali mapu a zjistili,že se v ní moc nevyznáme.Po troše bloudění a objevování jsme se sami pochválili (kdo by to také za nás udělal) jak to docela jde a probudila se i zdravá soutěživost.Bohužel nás trochu přibrzdil defekt.Následné dlouhé bloudění s cílem na dohled,ale bez šance dostat se z toho zatraceného kopce dolů,zhatilo naše naděje na nějaké plusové body.Nedělní etapu už jsme pojali jako příjemný výlet.Přeci jen známe naše schopnosti a nemělo moc cenu se dál honit.Určitě ale víme,že příště moc rádi vyzkoušíme znovu takovou skvělou akci.A bojte se,my to vyhrajem!Díky organizátorům za jejich tisíce kilometrů při mapování a skvělou zábavu,kterou pro nás připravili.Zdar příště.

Datum: 19.08.2013

Vložil: Martin

Titulek: Opožděná pochvala

Ahoj, připojuji se také k chválě po všech stranách skvěle zmáknutého závodu. Škoda, že příští rok nebude, zase o to víc se budeme těšit na další ročník:):)

Datum: 21.02.2014

Vložil: Hopkirk

Titulek: Re: Opožděná pochvala

Ahoj,
letos závod nebude? je to definitivní? Díky za info

Datum: 05.08.2013

Vložil: Lisenshire team

Titulek: pochvala

ahojte Traskrasáci,
díky moc za prima zničující víkend. Už dlou jsme si s ženou tak nespotili trika a nespali blaženě až do rána :o) S dětma si dáme tak 20-30Km za den a jsme rádi. Tady za dva dny 120Km. Moc se nám líbilo obzvláště komorní prostředí, bikeadventure je už moc velká akce, tak psssst, nikomu neříkejte, že to za rok zase bude :o)
díííííky
Radim a Kamča

Datum: 29.07.2013

Vložil: Jindra Vostrá a TáBorec

Titulek: Si tu tak sedíme ...

... v Podolí a sledujeme bouřku, která asi tranzitně táhne z Prahy na východ do Transkrasu a vzpomínáme na Vás!!! Bylo to prostě dobrý a dííík.Fakt se z toho ovívám, že to byly nejnej závody, co jsem kdy jela! Už se zase těšíme. Vostrá s Řízkem

Datum: 30.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Si tu tak sedíme ...

Zdar a díky moc. Terén je na tento typ závodu fakt dobrej, příští rok pauza a na další ročníky vyladíme ještě trochu líp. Mějte se.R

Datum: 29.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Díky a opět za rok

Připojuji se tímto k pochvale organizátorům a trasaři/ům. V kombinaci s počasím to byl pro mě skutečně výživný víkend. Jezdil jsem skoro v domácím prostředí a i tak jsem našel další cesty na projížďky....i některé další, kam se určitě nevydám (např. nedělní výšlap na 70...;o)) Také se ze mě stal zarytý odpůrce koní...nevěřil jsem poznámce v pokynech...skutečně jízda po kočičích hlavách (někteří jistě pamatují...) je proti takové koňské stezce asfaltka německé kvality...;o)))
Přestože jsem pocítil jisté nejasnosti v konání příštích ročníků, souhlasím s názorem bikerky na konci vyhlášení. Taky jsem byl na Bike Adventure a Transkras se této megaakci směle vyrovná.
Takže doufám, že se opět za rok budu moci účastnit.
Ještě jeden dotaz. Poslední 2 ročníky byly pamětní medaile. Letos se nezadařilo nebo jsme nebyli hodni...;o)))
Přeji všem více takovýchto "srdcařských" akcí, hodně kilometrů bez zranění a třeba o trochu menší horko....i když pořád lepší, než 10°C a liják....;o)

Datum: 29.07.2013

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Díky a opět za rok

70ka byla jednoznačná jednosměrka, od Bukovinky si to určitě dej ;-)

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Re: Díky a opět za rok

JJ od Buk Buk luxus :-)

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Díky a opět za rok

Ahoj Pavle, díky moc za chválu a už teď jsem zvědav na tvoje logy :) Počasí bylo doslova pekelný a všechny co to zvládli, fakt obdivuji. Na druhou stranu já to projížděl několikrát v šíleným bahně, který tam bylo ještě před krátkou dobou. Tak jak píšeš, nevím co je lepší:-):-).
Co se týká nedělní 70. Tak ta je párádní ve spojení s 50, krásná hřebenovka, byť končí(začíná) tím šíleným kopcem.
Příští rok dáváme opravdu oraz a pak se uvidí. Bylo toho teď docela hodně a je nás na pořádání čím dál méně (o 10 pořadatelů méně něž loni). Tím se trochu vysvětlují i pamětní medaile. Zkrátka nestíhačka :-(..

Datum: 30.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: Díky a opět za rok

Zdarec Romane,
to máš pravdu...bahno nesnáším (hlavně kvůli následné očistě techniky...;o))), takže z tohoto pohledu není důvod k remcání...;o)
Škoda, že příští rok dáváte pauzu, ale chápu, že je to časově náročné. Sám nemám času nazbyt...;o( Za dva roky už ale budu zase starší a tělo i technika opotřebovanější...;o))
No třeba vás kladné názory zviklají...;o))
P.
@Ondra: JJ, při výšlapu jsem si říkal, že jsme to měli vzít obráceně...ale zase bychom se škrábali nad Pístovice, takže nevím...jako MTBO-laik volím cestu spíš intuitivně (ale jo vrstevnice taky beru v potaz, ale už je nepočítám...;o))) Od Bukovinky si to určitě někdy sjedu...nezanevřel jsem na ten bezejmenný kopec (pro mě navždy "Sedmdesátka")...

Datum: 29.07.2013

Vložil: FOrk tým

Titulek: poklona

Velký dík za tento skvělej závod. Super dopbrodružství, který jsme si do syta užili, ač jsme si v sobotu hrábli hodně hluboko. O kopcích kolem Babic se mi bude zdát asi ještě dlouho :D

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: poklona

Zdar, díky. Je fakt, že letos to moc zadarmo nebylo :)

Datum: 28.07.2013

Vložil: Petr Janeček

Titulek: díky!

Díky moc za super organizaci i za obětavost.
To byl první závod, na kterém mi při defetktu půjčil organizátor svoje kolo, abych mohl závod dojet a ještě posbírat pár kontrol!

Petr

Datum: 29.07.2013

Vložil: Kenia

Titulek: Re: díky!

Zdar, to byl prvni zavod, kde jsem pri poradani pujcil zavodnikovi kolo ... nikdo jiny nemel odvahu na nej vlezt :)

Kenia

Datum: 26.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Posunutí startu...

Ahoj Romane,
neuvažujete vzhledem k předpovědi posunout start na 05:00 nebo 18:00?...;o))
P.

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Posunutí startu...

:) už takto nešli probudit :) a pak se razilo parkrát do batohu :)

Datum: 22.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Parťák

Ahoj, odpadl mi parťák. Kdyby jste měl někdo zájem nebo měl podobný problém, dejte vědět. Jezdím "na pohodu", výsledkově kolem poloviny. Pavel. Tel: 606 519 0733

Datum: 23.04.2013

Vložil: Carlos

Titulek: dvojice a trička

Ahoj, jede nás víc dvojic, z nichž jedna by se mohla účastnit pouze prvního dne (pro radost). Mohli by se nějak domluvit a mimo oficiální hodnocení se zúčastnit? Ještě bych se rád zeptal, jak velká budou ta trička (S-XXL?)? Díky Carlos

Datum: 25.04.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: dvojice a trička

Ahoj Carlosi, není žádný problém přihlášky mimo soutěž na uvedený e-mail. Cena se určí dle požadavků. Trika budou XS - XXL možná pár kousků 3XL.
Budeme se těšit. Roman

Datum: 08.04.2013

Vložil: Marco

Titulek: aa

Dobrý den pojede se letos závod jednotlivců?

Datum: 10.04.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: aa

Ahoj, po loňském slabém obsazení určitě na jako oficiální kategorie. (tuším že byli 3 chlapi). TranKras bude i do budoucna závodem dvojic.
Budete se moci přihlásit, ale jen mimo soutěž. Pokud máte zájem, pošlete prosím přihlášku e-mailem. Ceny budou poloviční. Roman

Datum: 11.04.2013

Vložil: Marco

Titulek: Re: Re: aa

Ještě uvidím, zkusím někoho sehnat do dvojice, když neseženu tak bych jel jako jednotlivec .Ahoj Marek

Datum: 02.04.2013

Vložil: Petr Kdýr (Dexter)

Titulek: HDR

Zdravím, tak tohohle jsem se obával. Mladému je dvanáct a půl :-( takže bez nás, mezi chlapy nás hlásit fakt nebudu. Mějte se Peťka

Datum: 04.04.2013

Vložil: roman

Titulek: Re: HDR

Ahoj hlavu vzhůru. Myslím že by jste to spoustě chlapu nandali

Přidat nový příspěvek